تولیدی لباس کار تبلیغاتی تهران09125234902

09125234902 تولیدی لباس کار تبلیغاتی تهران ، لباس کار تبلیعاتی ارزان لباس کار تبلیغاتی رایگان و ارائه خدمات

تولیدی لباس کار تبلیغاتی تهران09125234902

09125234902 تولیدی لباس کار تبلیغاتی تهران ، لباس کار تبلیعاتی ارزان لباس کار تبلیغاتی رایگان و ارائه خدمات

۵ مطلب در آذر ۱۴۰۱ ثبت شده است

تماس با مشاوران ارشد تولیدی لباس کار

02166409519

اگر دنبال خرید عمده لباس کار یا تولیدی لباس کار هستید ، پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید . در این مقاله با مراکز فروش عمده لباس کار و برندهای معتبر مثل سیف شو ، کارجامه، زمانی فرد و نحوه ی خرید عمده لباس کار آشنا خواهید شد .

معرفی مرکز فروش عمده لباس کار در تهران ، برندهای برتر و کد تخفیف

در این مقاله می خوانیم :
لباس کار چیست  و بازار پیش روی لباس کار کدام است ؟
ویژگی های مهم لباس کار کدام است ؟
قوانین مربوط به لباس کار کدام است ؟
معرفی فروشگاه لباس کار
ارائه کد تخفیف

در ساده ترین حالت ، لباس کار لباسی است که در حین  فعالیت و کار پوشیده می شود و انواع مختلفی دارد ؛ از لباس کار زمستانی گرفته تا لباس کار تبلیغاتی و انواع مختلف تی شرت های کار .

معرفی مرکز فروش عمده لباس کار در تهران ، برندهای برتر و کد تخفیف

به تبع افزایش جمعیت در سالهای اخیر ، تخمین زده می شود که بازار تولیدات مختلف از جمله  لباس کار صنعتی در سال های آینده مسیرهای رشد قابل توجهی را تجربه کند. رشد بازار متاثر از  افزایش نرخ صنعتی شدن در اقتصادهای نوظهور در سراسر جهان بوده و برخی از کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان در حال تلاش برای افزایش بهره وری نیروی کار خود هستند .

منبع : لباس کار 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آذر ۰۱ ، ۰۰:۰۱
میم قاف

تجربه نابودی یک سایت (قسمت اول)

چند روز پیش به یکی از مشتریان ما که صاحب سایت ورزشی هستند، تاکید کردیم. از سایتت بکاپ بگیرید! خطر داره!
این سایت نیاز به بهینه سازی کامل دیتابیس داشت که ما کار ثبت سفارش اونو انجام دادیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آذر ۰۱ ، ۲۳:۵۹
میم قاف

سلام وقت بخیر دوستان من به دلیل اینکه adsl ندارم و فقط دیتای گوشی وصل میشم (چون فقط دیتا جواب میده منطقه‌ای زندگی می‌کنم ) خیلی‌ها پیام میدن واسه برگزاری کلاس اصلا نمیدونم تو ذهنشون چی میگذره... باید بگم من از چند روز پیش تمام کارامو کنسل کردم به دلیل جابجایی و هنوز خونه پیدا نکردم😅 بعدش ایشالا نت وصل شد و مشکل اینترنتی و مشکل ذهنی نداشتیم کلاس رو برگزار میکنیم
___________

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ آذر ۰۱ ، ۱۰:۳۷
میم قاف

چیز اشتباهی در فرهنگ ما وجود دارد که نمی دانم به خاطر قحط الرجالی است یا بواسطه نگاه آرمانی و اسطوره طلب مان به آدمیانی که دوست داریم "تجسم تمام و کمال آدمی" یا بقول نیچه" ابرمرد" باشند،آن چیز اشتباه هم این است که به مجرد اینکه کسی را در هنری یا چیزی چیره دست می بینیم از او انتظار داریم که چون "صد آمد "، "نود " هم پیش او باشد.
فی المثل بنده حضرت آیت الله بهجت را از نزدیک دیده بودم، مرد متواضع و وارسته و خدا ترسی بود اما ملت اعم از نخبه و غیر نخبه از او انتظار طالع بینی و رمل و اسطرلاب و سیاست ورزی هم داشتند یا مثلا دکتر سمیعی جراح خوبی است اما ملت از او انتظار دارد که :" آنتونی رابینز" و " دکتر اوز" هم باشد و چیزهایی در مورد :" مثبت اندیشی" و" راه های رفع چین و چروک صورت" یا صحت تبلیغ لارجر باکس هم در آستین داشته باشد، از قاسم سلیمانی انتظار دارند حالا که سری به عراق می زند کمانی هم آرش وار بکشد برای توسعه حدود مرزی و شانس ریاست جمهوری را هم امتحان کند و از ظریف هم کمی مصدق بازی می خواهند، هرچند پیشتر هرچه تکواندو کار و دمبل زن داشتیم را کردیم عضو شورای شهر!
یادم هست زمانی در مجلسی بودیم اشباع از آدم های فرهیخته و اهل قلم، پیرمردی را آوردند که شمایلش مولانا را تداعی می کرد و محاسنش مرحوم لطفی، نوازنده مشهور.
از قضا پیرمرد طنبور زن چیره دستی بود و طنبوری زد که روان ها را پاک می کرد منتها چون ما ملت به یک هنر قانع نیستیم و معتقدیم از همه انگشت ها حتا آن انگشت بیلاخ یا بقول فرنگیا انگشت وسطی هم باید هنر بچکد، حضار اصرار که پیرمرد جملات قصاری هم بگوید، پیرمرد طنبور نواز عارف شمایل هم نه گذاشت و برداشت و با لهجه لاتی که گند می زد به آن تصور عرفانی فرمود: "من گاهی می بینم که بعضیا هی می نالن که چرا بچه مون حق پدر فرزندی رو بجا نمیاره، بابا جون من پسر آدم فقط بدرد این می خوره گاهی آدمو بعد مرگ یاد کنه اونم می دونید کی؟!" جماعت اهل دل و سینه سوخته که در انتظار جمله ای در حد " مجالس سبعه" یا " مقالات شمس" بودند، پرسیدن:" کِی استاد بزرگ". استاد با همون لهجه " آلت آسا" فرمود:" او وخ که ریق رحمت رو سرکشیدید، مرده ریگتون رفته به قباله پسرتون، پسرتون هم با رفقاش ، خانوم برده ویلا و عرق سگی خورده و یهو تو جمع، می گوزه(!). رفقاش هم میگن: پدرسگ! تو بودی؟! پسرتون هم میگه :" نه به قبر بابام!...قاه قاه قاه".
یادم است که بعد از این حرف، جماعت بقول عطار در تذکره الاولیا، فقط" عظیم بگریستند" بر انتظار اشتباهشان. این ماجرا را گفتم چون این روزها هجمه به اکبر عبدی بخاطر آن حرف بند تنبانی اش که خودم نشنیده ام اما خوانده ام که عربی را به " ریدن" تهدید کرده، شماتت می کنند. این شماتت البته بیراه نیست اما روی دیگر سکه مسوولیت متوجه آن مردم و فرهنگی است که از مداح، تحلیل سیاسی و از بازیگر نقش های کمدی، تهییج حس ناسیونالیستی و از مراجع تعبیر خواب و خبر از غیب و احمدی نژاد و امثالهم انتظار جومونگ بازی و رابین هود گری دارد!

محمد قربانی 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ آذر ۰۱ ، ۱۳:۰۷
میم قاف

هانا آرنت به زبانی ساده 

هانا آرنت یکی از فیلسوفهای آلمانی بود که به سیاست شهره بود، وی یکی از به اصطلاح مغالطه گران عصر دانش بود و همیشه سعی داشت با اصطلاحات عجیب حواش خواننده را به نوشته خود جلب کند و 

به قیلم : محمد قربانی 

امروز سالگرد تولد #هانا_آرنت، فیلسوف سیاسی آلمانی تباره. خب میشه الان کلی لفاظی کرد و قلمبه سلمبه گفت اما میشه فلسفه رو خیلی ساده و لذتبخش هم فهمید بنابراین تصمیم گرفتم به اختصار بهتون بگم هاناآرنت برای خشونتی که این روزها جهان و ذهنمون رو اشغال کرده چه حرفای جالبی داره:

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ آذر ۰۱ ، ۱۳:۰۵
میم قاف